Poslední zápas AO 2012 Mužské Čtyřhry Finále : R.Štěpánek , L.Paes : B.Bryan , M.Bryan 7:6(1) ; 6:2
Návštěvy
počítadlo.abz.cz
Fanclub na FB
Fanclub na FB

Štěpec získává úvodní bod proti Itálii !

Radek Štěpánek na finále Davisova Poháru 2009 proti Španělsku
Komentář k zápasu (1.set P.Jeřábek, zbytek P.Vrba)

První set

V prvním setu se Radku Štěpánkovi nedařilo a předvedl mnoho nevynucených chyb, na rozdíl od Itala Andrease Seppiho který předvedl pouhých 5. Z úvodu se Ital dostal do vedení 4:2, které Radek srovnal na 4:4. Ale poté ztratil vlastní servis a Ital tak vyhrál první set 6:4

Druhý set

Ve druhém setu se Radek Štěpánek konečně rozjel a hned z úvodu nového setu sebral svému soupeři servis. Držel hru ve svém tempu ačkoli se mu přímý bod z oblíbeného stopballu podařil až v sedmém gemu 2.setu. Za stavu 5:3 na Seppiho servisu Radek měl v nekonečném gemu 7 set ballů, ale ani jeden především díky skvělému servisu Itala nedovedl využít a Ital snížil na 5:4 dvěma esy. Ale čistou hrou na svém servisu proměnil Štěpec 8.set ball a srovnal stav na 1:1.

Třetí set

Třetí set probíhal ve vyrovnaném tempu, než se dostal Radek při Italovo podání za stavu 3:3 do výhody 40:15 kdy proměnil hned první break a ihned potvrdil na 5:3. V senzaci Radek pokračoval i další gem a prorazil Italovi druhý servis v řadě, získal tak třetí set 6:3 a obrátil zápas na 2:1.

Čtvrtý set

Ve třetím setu Radek ztratil svůj servis dvojchybou za stavu 2:2 a Seppi se dostal do vedení , další gem Radek měl 3 breakbally na 3:3, ale ani jeden nevyužil a Ital potvrdil na 4:2. Využít breakball se Radkovi nepodařilo ani při dalším Italově servisu a stav se posunul na 5:3. Při Radkově servisu Seppi získal 2 breakbally o které přišel kvůli chybným prohozům , ale i tak další break využil a získal čtvrtý set 6:3. Štěpánek po tomto setu odešel z kurtu na wc.

Pátý set

V pátém setu pokračovali hráči v nastoleném tempu, ale Radek Štěpánek díky skvělé defensivě získal break na 2:1 hned v úvodu a esem na svém podání zvýšil na 3:1. Oba hráči si kvalitně drželi podání až do stavu 5:3, kdy Radek získal na Seppiho podání díky těsnému outu Itala první matchball, který ale nevyužil díky servisu Itala. Druhý však Seppi neodrazil po 4 hodinách a poslední dokonalé výměně(33 míčků) Radek zvítězil v pátém setu 6:3
Kopírování struktury a obsahu stránek bez souhlasu je trestným činem © 2012 Petr Vrba
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat